Dřevěné jasanové schody

Nabízíme dostupné, rychlé a pohodlné řešení. Naší specializací je výroba dřevěných jasanových schodů, které jsou vhodné do téměř jakéhokoli interiéru v rodinných domech, bytech, na půdy či do podkroví. A co víc, schody dokážeme přizpůsobit vaší představě a za exkluzivní cenu na trhu. Potřebujete pomoci? Jsme tu pro Vás.

Rozklikněte si typ schodiště

a nechte si od nás zaslat konkrétní cenovou nabídku

44 000  – 80 000 Kč

Orientační cena

Vytvořit poptávku

Jasanové schody rovné

Vytvořit poptávku

Jasanové schody s dolním lomením

Vytvořit poptávku

Jasanové schody s horním lomením

Vytvořit poptávku

Jasanové schody do L

Vytvořit poptávku

Jasanové schody do U

Jasanové dřevo je tvrdé a v případě schodiště přežije několik generací. Jasanové schodiště vyrábíme na zakázku, na milimetr přesně dle zadaných rozměrů v poptávkovém formuláři. Schody jsou vždy zakončeny jalovým schodem v rovině s horní podlahou. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu schodiště, můžeme dosáhnout jakéhokoliv tvaru: dolní schod vyosený do oblouku, trojúhelníku, podesty, spodní bočnice, případně jiné speciální zadání ohledně tvaru není překážkou. Schody vyrábíme jak s podstupnicemi, tak i bez. Schody z jasanu i dubu jsou v základní ceně spasovány na dílně, čili složeny a rozloženy. Zákazníka pak už u montáže nečeká žádné překvapení.

Jasanové schody s exkluzivní cenovkou díky kombinaci dvou faktorů

Máme vlastní sušárny dřeva, odkud bereme jasanové fošny. Nehledíme na to, jak dřevo vyrostlo a používáme i sukový materiál, díky kterému dřevo nevypadá uměle. Jednotlivé fošny lepíme na průběžnou spárovku tak, aby CNC stroj vyřezal konkrétní kus s minimálním prořezem a navíc víme, že bočnice, které jsou opřeny o stěnu, není důvod dělat pohledové ze strany, kde se dotýkají stěny. S tím již od začátku počítáme a právě díky tomu máme výrazně levnější vstupní materiál než běžní truhláři.

V základní ceně máme vymyšlený design schodiště, který co nejekonomičtější a neobsahuje drahé prvky, jako jsou například soustružené šprušle.
Díky tomuto jednoduchému procesu jsme schopni schody v rozloženém nenatřeném stavu nabízet v nižší ceně, než jiní truhláři nakoupí materiál.

Schody v základu dodáváme:

  • Na paletě a v balících
  • Bez povrchové úpravy (nenatřené)
  • Bez montážního návodu

Co dalšího pro Vás ještě můžeme udělat:

  • Zaměření
  • Provedení povrchové úpravy (nátěr)
  • Montáž a instalaci schodiště

K zakázkovým schodům z jasanu není v balení montážní návod. Nicméně při prodeji bude montáž vysvětlena a v případě problémů, je možnost telefonické pomoci, případně videohovor přes naší whatsapp podporu. Pokud si na montáž sami netroufnete, je samozřejmě možné objednat si u nás také sestavení a instalaci. Pro ty, kteří potřebují pomoci s nátěrem, máme dostupné řešení — nabízíme dřevěné schody již finálním nátěrem olejovými barvami Osmo a Clou, jež se používají v nábytkářském průmyslu. Přestavujete-li svou stavbu nebo domácnost svépomocí, naše kvalitní jasanové schody jsou pro Vás tím ideálním produktem.