Dřevěné dubové schody

Nabízíme dostupné, rychlé a pohodlné řešení. Naší specializací je výroba dřevěných dubových schodů, které jsou vhodné do téměř jakéhokoli interiéru v rodinných domech, bytech, na půdy či do podkroví. Dubové dřevo je nejtvrdší dřevo v naší nabídce a zaručeně přežije několik generací. Stačí si jen vybrat, objednat a schody máte do 3 týdnů doma. Potřebujete pomoci? Jsme tu pro Vás.

Rozklikněte si typ schodiště

a nechte si od nás zaslat konkrétní cenovou nabídku

55 000  – 104 000 Kč

Orientační cena

Vytvořit poptávku

Dubové schody rovné

Vytvořit poptávku

Dubové schody s dolním lomením

Vytvořit poptávku

Dubové schody s horním lomením

Vytvořit poptávku

Dubové schody do L

Vytvořit poptávku

Dubové schody do U

Potřebujete schody minimálních rozměrů nebo schody robustní, které propojí obytná patra? Máte náročné a nadstandardní požadavky? Ani to pro nás není problém, připravíme schody přesně podle Vašich představ. Schody z jasanu i dubu jsou v základní ceně spasovány na dílně, čili složeny a rozloženy. Zákazníka pak už u montáže nečeká žádné překvapení.

Schody v základu dodáváme:

  • Na paletě a v balících
  • Bez povrchové úpravy (nenatřené)
  • Bez montážního návodu

Co dalšího pro vás ještě můžeme udělat:

  • Zaměření
  • Provedení povrchové úpravy (nátěr)
  • Montáž a instalaci schodiště

K zakázkovým schodům z dubu není v balení montážní návod. Nicméně při prodeji bude montáž vysvětlena a v případě problémů, je možnost telefonické pomoci, případně videohovor přes naší whatsapp podporu. Pokud si na montáž sami netroufnete, je samozřejmě možné objednat si u nás také sestavení a instalaci. Pro ty, kteří potřebují pomoci s nátěrem, máme dostupné řešení — nabízíme schody s již finálním nátěrem olejovými barvami Osmo a Clou, jež se používají v nábytkářském průmyslu. Přestavujete-li svou stavbu nebo domácnost svépomocí, naše kvalitní dubové schody jsou pro Vás tím ideálním produktem.