Dřevěné dubové schody s dvojitým lomením

Dřevěné schody do tvaru U, neboli schody s dvojitým lomením, jsou většinou využívány jako hlavní schody. Nejčastěji se používají do novostaveb, nebo roubených domů. Tyto dubové schody jsou k dodání s podstupnicemi i bez podstupnic, pouze s masivním zábradlím. Dubové schody do U je možné vyrobit v jakékoliv šířce. Schodiště je možné mít i širší, v takovém případě se mezi dvě pravoúhlé lomení vkládá jeden schod navíc. K dispozici je také více úhlů stoupání i rozměrů mezi jednotlivými schody.

Vysvětlivky

H Výška od podlahy k podlaze
h Výška od podlahy ke stropu
C Tloušťka stropu (H-h=C)
B Délka stavebního otvoru / délka zastavěné plochy horního ramene

D Půdorysná délka zastavěné plochy dolního ramene
A Šířka stavebního otvoru
F Celková šířka schodiště
E Šířka ramene

Obrázek je pouze ilustrační a slouží primárně
pro správné zaměření vaší dispozice.

Nezávazný poptávkový formulář

Vážení zákazníci, prosíme, abyste do nezávazného poptávkového formuláře zadávali naměřené, nikoliv odhadnuté hodnoty a tím urychlili proces zpracování vaší poptávky. V rámci vytvořené nabídky od nás dostanete také kalkulaci na doplňkové služby: montáž a finální nátěr schodiště, které můžete využít.

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš kontaktní e-mail*

  Kontaktní telefon*

  Podstupnice*

  Typ zatáčky*

  Mám stavební otvor do L?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslanou nezávaznou poptávku. Při zpracování údajů se řídíme těmito pravidly GDPR. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

  Potřebujete pomoci s nezávaznou poptávkou?

  Zavolejte na +420 606 804 930

  Jsem Vám k dispozici Po-Ne 8:00 – 19:00

  Hodnocení našich zákazníků ?

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó