Dřevěné smrkové schody

Nabízíme dostupné, rychlé a pohodlné řešení. Naším hlavním zaměřením je výroba dřevěných schodů, ideální pro širokou škálu interiérů, jako jsou rodinné domy, byty, půdy či podkroví. Naše typové smrkové schody můžete snadno zakoupit online a do tří týdnů být o patro výš. Potřebujete pomoci? Jsme tu pro vás.

Při objednávce nad 5 000 Kč od nás máte dopravu zcela zdarma.

Jaký typ schodiště potřebujete?

Potřebujete schodiště na míru? Vyplňte nezávaznou poptávku

15 000  – 32 000 Kč

Orientační cena schodiště na míru

Doplňky ke schodišti

Zabezpečte své schodiště, také zkuste naši tvorbu na míru

Proč schody od nás?

Pokud hledáte jednoduché, nenápadné schodiště, které dokonale splyne s vaším domovem, naše schodiště splní vaše požadavky. Nabízíme  schodiště, které je nejen praktické, ale také estetické a se schopností vyniknout v prakticky každé místnosti.

Kvalita materiálu
Naše schodiště je vyrobeno z lehkého a odolného smrkového dřeva, které zaručuje nejen pevnost, ale také krásný přírodní vzhled. Dřevo má certifikát FSC. Komponenty jsou zpracovávány na profesionálních CNC strojích, pilách a bruskách.

Přizpůsobení schodiště jiným rozměrům
Chápeme, že každá místnost má své jedinečné rozměry nebo neobvyklé uspořádání stěn. Proto vám doporučujeme použít náš formulář Nezávazná poptávka, jehož prostřednictvím vám schodiště přizpůsobíme vašim potřebám. Schodiště navržené na míru je na rozdíl od 28mm produktů v e-shopu v tloušťce materiálu 32mm.

Možnost přizpůsobení
Schodiště můžete natřít libovolným nátěrem na podlahy, takže vždy dokonale splyne s designem vašeho interiéru.

Rychlá a snadná montáž
I když nejste zkušení kutilové, montáž těchto schodů pro vás bude snadná a příjemná, jelikož je dodáváno včetně montážního návodu.

Praktické využití podstupnic
Díky nim můžete prostor pod schody využít k vytvoření skříněk nebo špajzky. Případně se používají, pokud schody vedou nad stolem, nebo kuchyňskou linkou.

Včetně zábradlí
 Zábradlí chrání vnitřní stranu schodiště před pádem.

Schody v základu dodáváme:

  • Ve třech balících
  • S jednoduchým montážním návodem
  • Bez povrchové úpravy (nenatřené)